Temiz Bilgi Nedir?

Temiz Bilgi, insanlar tarafından kirletilmemiş bilgilerin genelini ifade eder. Günümüzde her materyal üzerinde (Fotoğraf, video, yazı, herhangi dijital bir içerik) üzerinde kısa bir zaman içinde büyük değişiklikler yapılabiliyor ve internet platformları aracılığıyla yine kısa bir zaman içinde milyarlarca insanın ana sayfasına düşüyor. Bilg olarak, kullanıcı sayısını dolayısıyla da reklam etkinliğini arttırmak uğruna bu suiistimallere göz yuman sosyal medya şirketlerini taklit etmek gibi bir niyetimiz yok. Bu nedenle, ortamımızı kirleten bilgilerle yoğun bir çaba içerisinde olacağız. Tüm kullanıcılarımızdan ve Kaynaklarımızdan da aynı özveriyi bekliyoruz.

Temiz Bilgi Ortamı yalnızca gerçeğe dayalı bilgi ve argümanlardan geçer. Komplo teorileri veya bir takım iddialarla değil. Bilg, her ne kadar Temiz Bilgi Ortamını temin etmeyi taahhüt etse de, kullanıcılarında bu sorumluluğa uygulamasını bekler. 

Şunlara da göz at!

Bu makale yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
×

Nasıl geliştirebiliriz?

×

Yardımcı geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Cevabınız içeriğimizi geliştirmek için kullanılacaktır. Bize ne kadar çok geri bildirim verirseniz, sayfalarımız o kadar iyi olabilir.

Bizi sosyal medyada takip edin::

Facebook Pinterest