Küçüklerin cinsel açıdan tasvir edildiği içerikler barındıran paylaşımları, Bilg tarafından anında kaldırılır. Pedofiliyi veya küçüklerle uygunsuz etkileşimleri (ör. elle taciz veya okşama) destekleyen paylaşımlarda buna dahildir, ancak maddenin kapsamı bunlarla sınırlı değildir.

Ayrıca, aşırı şiddet ve kan içeren ya da zararlı ve tehlikeli etkinlikleri tasvir veya teşvik eden paylaşımlarda dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, çocuklara hitap etmesine rağmen yetişkinlere uygun temalar barındıran paylaşımlara da izin verilmez. Estetik cerrahi veya kilo verme gibi kişinin fiziksel görünümünde yapılan kozmetik değişiklikleri eğlence malzemesi yaparak tasvir eden paylaşımlarda dahil olmak üzere kişinin bedeniyle veya kendiyle ilgili olumsuz bir algıya sahip olmasına yol açabilecek paylaşımlara da izin verilmez.

İçinde çocukların bulunduğu cinsel içerik olduğunu belirlersek durumu yetkililere bildirir ve içeriğin dağıtımında yer alan kişilerin hesaplarını süresiz olarak askıya alırız.

Bu makale yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
×

Nasıl geliştirebiliriz?

×

Yardımcı geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Cevabınız içeriğimizi geliştirmek için kullanılacaktır. Bize ne kadar çok geri bildirim verirseniz, sayfalarımız o kadar iyi olabilir.

Bizi sosyal medyada takip edin::

Facebook Pinterest